• Zakończenie roku przedszkolnego i pożegnanie "zerówki" 2022

     • Dnia 15 czerwca 20222 odbyło się uroczyste zakończenie przedszkola i pożegnanie „zerówki”. Spotkanie rozpoczęło się powitaniem przedszkolaków przez Panią Dyrektor Małgorzatę Reks.

      Dzieci wraz z nauczycielami przygotowały występy dla rodziców. Uroczystość była okraszona wierszem i śpiewem, co wprawiło wszystkich w niezwykle dobry nastrój. Ostatni pandemiczny czas zabrał nam możliwość tych spotkań na długo. Miło więc znów do tego wrócić. Podczas występów i wspólnych pożegnań nie zabrakło łez wzruszenia.

      Dzieci otrzymały dyplomy na zakończenie pierwszego etapu edukacyjnego w ich życiu. Wręczone zostały im drobne upominki w postaci książek.

      Kolejnym punktem programu były wspólne zabawy dla dzieci i rodziców, zorganizowane przez Panie nauczycielki. Wspólny czas z rodzicami to jedna z najcenniejszych wartości dla dziecka na tym etapie.

      Dzięki uprzejmości rodziców i ich zaangażowaniu, na wszystkich zgromadzonych gości czekał przygotowany poczęstunek.

      Dziękujemy wszystkim dzieciom za spędzony razem czas i wspólne edukacyjne zmagania. Rodzicom za zaangażowanie w pomoc i współpracę z nauczycielami. Nauczycielom za trud włożony w wychowanie i edukację maluchów.

      Życzymy Wam udanych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia wkrótce!