• UWAGA! WOLNE MIEJSCA

• W dniach 17 lipca - 27 lipca organizowana jest półkolonia w szkole z wyjazdami do Gorzowa i okolicznych miejscowości - cały czas trwają zapisy i są jeszcze wolne miejsca.

Zapewniamy fachową kadrę i ciekawe zajęcia sportowo - artystyczne. Informacje w sekretariacie szkoły

- 95 7510041.

• „Zamień kwiaty na marzenia”

• Dyrekcja, nauczyciele, rodzice i uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bogdańcu wzięli udział na zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w akcji „Zamień kwiaty na marzenia, której organizatorem jest Fundacja Mam Marzenie. Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność dostarczają chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwalają choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wnoszą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

Kwota, która została uzbierana w Zespole Szkolno-Przedszkolnym wynosi 1068,15zł.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie.

• Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

Informujemy, że zaświadczenia o wyniku egzaminu ósmoklasisty będą wydawane 6 lipca 2023r. w godz. 9-11.