• Kadrę pedagogiczną tworzy zespół kreatywnych i wykształconych nauczycieli, dbających o przyjazną i miłą atmosferę. Zaangażowanie nauczycieli wspomaga wszechstronny rozwój przedszkolaków. Stymuluje aktywność dzieci poprzez prowadzenie różnorodnych zabaw i ćwiczeń. Wdrażanie innowacji pedagogicznych, poszukiwanie nowatorskich metod i form pracy, dostosowanych do indywidualnych potrzeb dzieci, ma zapewnić im lepsze szanse edukacyjne, poprzez wspieranie ciekawości, aktywności i samodzielności, a także kształtowanie kluczowych umiejętności, które są ważne w dalszej edukacji.

mgr Małgorzata Reks - dyrektor placówki

mgr  Anna Deptuła - wicedyrektor

mgr Klaudia Sawicka - wychowawczyni grupy 3-4 - latków "Jeżyki"

mgr Anna Westfahl - wychowawczyni grupy 4-5-latków "Leśne skrzaty"