• 🌟 Dzień Przedszkolaka w naszym przedszkolu! 🌟

• 20 września to dzień, na który czekaliśmy z niecierpliwością! W naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka, a radosna atmosfera towarzyszyła nam przez cały dzień.

Cieszymy się, że wśród nas był Pan Tomasz Kwiatkowski, wójt gminy, który zaszczycił nas swoją obecnością.

Wszystkie dzieci miały okazję brać udział w wielu atrakcjach, takich jak wspólne tańce, występy, wypuszczenie balonów marzeń do nieba, a także posłuchać fragmentu czytanej przez Pana Wójta bajki.

Uśmiechom i radości nie było końca!

Dziękujemy wszystkim przedszkolakom, rodzicom, nauczycielom za wspaniały dzień oraz Panu Wójtowi za obecność i wsparcie. Mamy nadzieję, że Dzień Przedszkolaka na długo pozostanie w pamięci naszych dzieci!

💚 Zespół Przedszkola 💚

• Rodzinne wieczory z tenisem stołowym

• Zapraszamy od 25.09.2024r. na Rodzinne wieczory z tenisem stołowym w środy od godziny 18.30 do 20.00 na hali sportowej w SP Bogdaniec. Zajęcia są bezpłatne.

Obowiązuje obuwie sportowe. Paletki własne lub można będzie skorzystać ze sprzętu szkolnego.

Prowadzący: Dariusz Drozd

• Zapraszamy na zebranie z rodzicami, które odbędzie się 17 września (wtorek):

• 16:15 Zebranie ogólne - hala sportowa
            • 17:00 Zebranie z wychowawcami przedszkola i szkoły I-II (Segment I) III-VIII (Segment II)
            • 17:45 Zebranie Oddziałowych Rad Rodziców Przedszkola nr 2 i Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bogdańcu w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Bogdańcu (Segment II, gab. 4)

Dyrekcja Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Bogdańcu

• Dzień Kropki w przedszkolu

• Dzisiaj obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki

Dzień Kropki to wspaniała okazja do celebrowania kreatywności i pewności siebie, inspirowana książką "The Dot" autorstwa Petera H. Reynoldsa. Historia opowiada o małej dziewczynce imieniem Vashti, która na początku nie wierzy w swoje zdolności artystyczne. Zniechęcona i przekonana, że nie potrafi rysować, Vashti odkrywa swoją twórczość dzięki niewielkiemu gestowi.

Pewnego dnia, na lekcji sztuki, Vashti siada przy biurku i w złości rysuje małą kropkę na kartce. Jej nauczycielka, zaintrygowana tym pojedynczym dziełem, chwali ją za to. To sprawia, że Vashti zaczyna dostrzegać wartość swojego dzieła. Inspiruje się tym i zaczyna eksperymentować z różnymi kropkami i kolorami. W miarę postępu jej twórczości zdaje sobie sprawę, że może tworzyć znacznie więcej.

Książka niesie ze sobą przesłanie, że każdy z nas może być artystą, a małe kroki mogą prowadzić do wielkich osiągnięć. Dzień Kropki to doskonała okazja, by zachęcać dzieci do odkrywania własnej kreatywności i bycia dumnymi ze swoich osiągnięć. W przedszkolach często organizowane są różne aktywności związane z tematem kropek, takie jak rysowanie, malowanie czy tworzenie kolaży.

Grupa Liski

Grupa Leśne Skrzaty

Grupa Jagódki

• Szukamy nauczycieli wychowania przedszkolnego

• Nasze Przedszkole poszukuje nauczycieli wychowania przedszkolnego z kierunkowym wykształceniem (wychowanie przedszkolne lub wczesnoszkolne z przygotowaniem pedagogicznym).

Zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia, przyjazną atmosferę pracy, możliwości rozwoju i doskonalenia zawodowego. Do Twoich zadań należeć będzie realizacja codziennych zajęć opiekuńczo-wychowawczo-dydaktycznych, codzienna opieka nad dziećmi w wieku od 3 do 6 lat, zapewnienie bezpiecznych, kreatywnych opartych na szacunku i empatii warunków wspierających wszechstronny rozwój dziecka, aktywność przy organizacji imprez i projektów przedszkolnych, współpraca i pomoc innym członkom zespołu.

Kontakt pod nr 95 7510 041.

Zapraszamy serdecznie!

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

• Dzisiaj rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2024/2025. Uroczystość inauguracji miała miejsce najpierw podczas Mszy św. w Kościele, a później kontynuowaliśmy w Hali Sportowej, gdzie Pani Dyrektor Małgorzata Reks serdecznie nas powitała. Zaszczycił nas również swoją obecnością wójt gminy, Pan Tomasz Kwiatkowski, który wygłosił przemówienie. Szczególnie wzruszającym momentem było wprowadzenie sztandaru. Pragniemy podziękować wszystkim gościom oraz rodzicom za wspólne świętowanie tej wyjątkowej chwili, pełnej radosnych powitań i powrotów. Życzymy naszym uczniom dużo siły, determinacji oraz wielu wspaniałych doświadczeń w nadchodzącym roku szkolnym!