• Warsztaty sensoryczne klasy 2A

     • 8 lutego klasa 2A uczestniczyła w warsztatach sensorycznych. Zabawy i śmiechu było co niemiara.  Najpierw malowaliśmy barwnikami na mleku, więc w naszych miseczkach powstały fascynujące tęczowe obrazy. Następnie tworzyliśmy kreatywne prace z makaronu, ryżu i nasion. Pani Justyna Forjasz i Ola Forjasz wprowadziły nas w świat sensorycznych doznań, gdyż nasze materiały miały różne kolory, kształty, a także zapach. Zobaczcie sami, jak cudowny czas spędziliśmy w szkole.

      Justyna Forjasz

     • LUBUSKI KONKURS PLASTYCZNY PRO ARTE 2024

     • ​​​​​​

      Zapraszamy do udziału w Lubuskim Konkursie Plastycznym organizowanym w ramach Programu Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży PRO ARTE. Temat prac na etapie powiatowym, wspólny dla każdej kategorii wiekowej, brzmi: „Barwy olimpijskie. Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą”.

      Konkurs skierowany jest do osób w wieku od 7 do 19 lat, z podziałem na 4 kategorie wiekowe:

      kategoria I: 7 – 9 lat, rocznikowo

      kategoria II: 10 – 12 lat, rocznikowo

      kategoria III: 13 – 15 lat, rocznikowo

      kategoria IV: 16 – 19 lat, rocznikowo

      „Barwy olimpijskie. Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą” – wyzwanie, wytrwałość i dążenie do wyznaczonych celów. Przedstaw w swojej pracy codzienne zmagania, pokonywanie przeszkód i przeciwności, nawiązując do trudu, jaki muszą włożyć olimpijczycy. Weź pod uwagę także kolory na olimpijskiej fladze.

       

      Miejsce dostarczenia prac: Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta, ul. Warszawska 35, Gorzów Wielkopolski

      Termin dostarczenia prac i przesłania formularza zgłoszeniowego: do 27.02.2024 r. (wtorek)

      Termin Przeglądu Powiatowego – obrady Rady Artystycznej: 1.03.2024 r. (piątek)

       

      Informacje o Lubuskim Konkursie Plastycznym: Katarzyna Chorążyczewska, kom. 600 733 148,  tel. 95 732 28 43 wew. 34, e-mail: k.chorazyczewska@muzeumlubuskie.pl

       

      Link do formularza rejestracyjnego: https://forms.gle/Lr1VCrf9SSEqSoZW8

       

      Szczegółowe informacje o Programie Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży PRO ARTE 2024 są dostępne na stronie Regionalnego Centrum Animacji Kultury: https://rcak.pl/pro-arte/.

     • Czytelnicza innowacja pedagogiczna z Dziadkami

     • Wczoraj w naszym przedszkolu odbyło się wyjątkowe spotkanie, które w pełni wpisuje się w innowacyjne podejście do czytelnictwa! Babcia naszych maluchów przygotowała prawdziwą ucztę słowną, czytając im bajki pełne przygód i magicznych światów.

      Innowacyjna forma zajęć sprawiła, że nasze przedszkolaki z wielkim entuzjazmem uczestniczyły w spotkaniu

      Dziękujemy wspaniałej babci za piękne chwile, które zainspirowały nasze dzieci do odkrywania magii książek.

      W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję rówież gościć jedną z wspaniałych babć naszych dzieci.

     • Bal z Babcią i Dziadkiem w Przedszkolu

     • 29 stycznia w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka, a atmosfera była pełna uśmiechów, radości i miłości!

      Nasze przedszkolaki przygotowały niespodzianki, które rozweseliły serca naszych ukochanych babć i dziadków. Wspólnie śpiewaliśmy piosenki, tańczyliśmy a nasze serca były pełne ciepłych uczuć.

      To był dzień pełen emocji i wzruszeń, podczas którego dzieci mogły okazać swoją miłość i wdzięczność swoim ukochanym dziadkom.

      Dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za ich bezwarunkową miłość, cierpliwość i wsparcie! Niech każdy dzień będzie dla Was równie piękny, jak ten, który spędziliśmy razem w przedszkolu.

      Dziękujemy również rodzicom za tak aktywne włączenie się w pomoc w przygotowaniach tego niezwykłego dnia.

     • Przedszkole działa z WOŚP

     • Szanowni Rodzice!

      Dziękujemy Wam za nieocenioną pomoc i zaangażowanie w nasze działania.

      26 stycznia 2024 zaczęliśmy grać z WOŚP. Upieczone przez Was i przyniesione do przedszkola ciasta zasiliły puszkę i zebraliśmy kwotę 1349,76 zł.

      "Brawo Wy!"