• Nauka zdalna dla klas 5-8 szkoły podstawowej

•       Dyrektor szkoły informuje, że od dnia 27 stycznia 2022r. do dnia 27 lutego 2022r. w Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bogdańcu klasy 5-8 będą realizować naukę w formie zdalnej. Natomiast uczniowie klas I – IV będą kontynuować naukę w trybie stacjonarnym. Oddziały przedszkolne pracują bez zmian.

Przywozy szkolne będą odbywały się według ustalonego wcześniej harmonogramu. Odwozy szkolne dla klas I - IV, obowiązujące od 31.01.2022r.:

- poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek godz. 13.20 ( Stanowice, Jeniniec),

- środa godz. 12.30 (Stanowice, Jeniniec).

• FERIE ZIMOWE

• Szanowni Rodzice,

Informuję o organizacji półkolonii w szkole, w ramach której odbędą się zajęcia sportowe, artystyczne i rekreacyjne, w tym wycieczki. „Wypoczywam kreatywnie i bezpiecznie” w godzinach 9.00 – 14.00

- deklaracje i karty kwalifikacyjne dostępne są w sekretariacie szkoły (ograniczona ilość miejsc). Ostateczny termin złożenia 13 stycznia.

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza mgr Małgorzata Reks