• Zawiadomienie    Zapraszamy rodziców na zebranie dzieci nowo przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2024/2025, które odbędzie się w dniu 03.07.2024 r. o godz. 16.00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym przy ul. Pocztowej 7 w Bogdańcu (Hol Przedszkola).
   • Konkurs realizowany jest w ramach Działań Prewencyjnych “Bezpieczne wakacje 2024”.

    Organizatorem jest Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolski. Konkurs jest częścią akcji informacyjno - edukacyjnej “Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą”.
     • Dzień Rodzicielstwa Zastępczego - 30 maja

      Dzień Rodzicielstwa Zastępczego, obchodzony 30 maja, jest wyjątkową okazją do uhonorowania i docenienia rodziców zastępczych, którzy otwierają swoje serca i domy dla dzieci potrzebujących miłości, wsparcia i stabilności. To święto podkreśla wagę i znaczenie rodzicielstwa zastępczego w budowaniu bezpiecznego i kochającego środowiska dla dzieci, które z różnych powodów nie mogą wychowywać się w swoich rodzinach biologicznych.

     • Pierwszy wyjazd do kina Grupy Liski i Biedronki

      Dziś 14.05.2024 r. nasze najmłodsze przedszkolaki (3 latki grupa Liski i 3-4 latki grupa Biedronki) wybrały się na seans do kina Helios na bajkę pt. "Kicia Kocia w przedszkolu".

      Maluszki mogły zapoznać się z przygodami swojej ulubionej książkowej bohaterki, która opowiedziała im m.in. o tym, jak zachować się podczas burzy, co zabrać ze sobą na basen, kogo możemy spotkać w parku podczas spaceru, a także o swoich przygodach związanych z przedszkolem.

     • Wycieczka do Torunia - klasy drugie

      6 i 7 maja odbyła się wycieczka klas drugich (IIA i IIB do Torunia) wraz z wychowawcami: Panią Karoliną Maciąg - Mazur i Panią Klaudią Gabert.

      Dzień rozpoczęliśmy od wyjazdu autokarem, który zawiół nas prosto do Torunia. Na miejscu spotkaliśmy się z przewodnikiem, który oprowadził nas po Starym i Nowym Mieście. Podczas tej wędrówki zobaczyliśmy m.in. Krzywą Wieżę, Dom Mikołaja Kopernika, Ruiny Zamku Krzyżackiego, Pomknik Mikołaja Kopernika, Teatr Baj Pomorski. Następnie udaliśmy się do Planetarium w Toruniu, gdzie obejrzeliśmy niesamowity gwiezdny spektakl, opowiadający m.in. o kolorach kosmosu i życiu pszczół. Następnie wybraliśmy się do piernikarni, gdzie zdradzono nam tajemny przepis na pierniki, które mogliśmy samodzielnie przygotować i wypiec. Po intensywnym dniu zwiedzania wybraliśmy się na odpoczynek do hotelu, bo następnego dnia czekało nas równie wiele atrakcji.

     • VII BIEG DLA BIAŁO-CZERWONEJ

      30 kwietnia 2024r. - fotorelacja

      W dniu 30 kwietnia 2024 roku nasza szkoła już po raz VII uczciła nadchodzące święto flagi w aktywny sposób. Wszystkim gościom, dyrekcji, pracownikom oraz uczniom dziękujemy za sportowego ducha, zdrową rywalizację i dumne reprezentowanie naszych barw narodowyc.

      Już tradycyjnie OSP Bogdaniec wspiera nas w tym dniu filmując naszą uroczystość z drona.

     • ZAPROSZENIE

      VII BOGDANIECKI BIEG DLA BIAŁO-CZERWONEJ

      Zapraszamy wszystkich przedszkolaków, uczniów, nauczycieli, pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bogdańcu, mieszkańców naszej Gminy do uczestnictwa w VII Bogdanieckim Biegu dla Biało-Czerwonej, który odbędzie się w Bogdańcu 30.04.2024 r. o godz. 9.30. Starujemy z boiska szkolnego w Bogdańcu.

     • PAMIĘTAMY O ZBRODNI KATYŃSKIEJ

      11 kwietnia  2024 r.  przy Bogdanieckim Dębie Pamięci w Bogdańcu  odbył się uroczysty apel z okazji 84 rocznicy zbrodni katyńskiej oraz 14 rocznicy katastrofy lotniczej w Smoleńsku.

      W uroczystościach udział wzięły władze samorządowe na czele z Wójtem Gminy Bogdaniec panią Krystyną Pławską, zastępcą Wójta panem Rafałem Deptułą. Modlitwę poprowadził ksiądz kanonik, proboszcz Gabriel Stożek, a dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bogdańcu pani Małgorzata Reks w swoim przemówieniu przypomniała o wartościach takich jak godność , szacunek i poświęcenie dla ojczyzny. Wspólnie pochyliliśmy się nad losem  polskich oficerów i ofiar katastrofy lotniczej w Smoleńsku.

     • Światowy Dzień Zdrowia

      W ubiegłym tygodniu cała społeczność szkolna włączyła się w obchody Światowego Dnia Zdrowia.

      W klasach 1-3 odbyły się prelekcje, poprowadzone przez pielęgniarkę szkolną, podczas których uczniowie dowiedzieli się na czym polega zdrowy styl życia, prawidłowe odżywianie oraz jak dbać o higienę, a zwłaszcza higienę jamy ustnej. Ogłoszono również konkurs plastyczny pod hasłem „Pysznie, zdrowo, kolorowo”, który zachęca najmłodszych uczniów naszej szkoły do zdrowego odżywiania się. Klasy 4-8 zapoznały się z zasadami piramidy zdrowia, rolą żywienia i aktywności ruchowej oraz wpływem używek na kondycję psychiczną i fizyczną, a przygotowane plakaty pojawiły się w holu szkoły. W bibliotece zostały zorganizowane warsztaty plastyczne, kącik książek o zdrowiu i zdrowej kuchni. Na hali sportowej odbył się turniej tenisa stołowego, który przy zaciętej rywalizacji dostarczył wiele radości i był wspaniałą

     • Nowe życie pierwiastków

      Konkurs plastyczno-chemiczny na najciekawsze hasło z symboli pierwiastków chemicznych dla uczniów klas VII i VIII.

      Zadanie konkursowe polega na samodzielnym wykonaniu plakatu zawierającego hasło w języku polskim, ułożone wyłącznie z symboli pierwiastków chemicznych. Prace mogą obejmować dwie kategorie tematyczne:

     • Sukces naszej Uczennicy

      Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczennica klasy 7b, Marzena Okulik, zdobyła tytuł Laureata III stopnia na szczeblu ogólnopolskim w konkursie INSTALOGIK. Marzena osiągnęła jednocześnie najwyższy wynik punktowy w powiecie gorzowskim.

      Serdeczne gratulacje i wyrazy uznania za wytrwałość dla Marzeny. Życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych!

     • ORZEŁ MATEMATYCZNY

      Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie DELTY Orzeł Matematyczny.

      Zapraszamy chętnych uczniów do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Orzeł Matematyczny.

      Konkurs jest płatny - koszt udziału to 15 zł.

      Termin konkursu - 18 kwietnia 2024r.

      Zapisy - do 27 marca 2024r.

      Więcej informacji i przykładowe zadania na stronie organizatora: DELTA Orzeł Matematyczny

     • Rekrutacja uzupełniająca

      Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bogdańcu mgr Małgorzata Reks informuje o rozpoczęciu rekrutacji uzupełniającej do oddziałów przedszkolnych i klasy pierwszej na rok szkolny 2024/2025 zgodnie z Zarządzeniem Wójta Gminy Bogdaniec z dnia 23 stycznia 2024r.

      Termin postępowania uzupełniającego: 18.03.2024r. - 22.03.2024r.

     • Sukces naszych uczennic!

      Uczennica Adela Dzitko zdobyła III miejsce, natomiast Maja Szewczyk została wyróżniona spośród najlepszych 100 prac plastycznych w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „KOCHAM POLSKĘ”.

      Na Konkurs wpłynęło 2959 prac plastycznych oraz 331 fotografii z 439 szkół z całej Polski. Organizatorem VIII edycji Konkursu była Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Ligonia w Katowicach. Honorowym Patronatem objęli konkurs: Wojewoda Śląski – pan Jarosław Wieczorek, Śląski Kurator Oświaty – pani Urszula Bauer, Prezydent Miasta Katowice – pan dr Marcin Krupa , Dyrektor Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Katowicach – pan dr Andrzej Sznajder.

     • Lubuski Festiwal Piosenki PRO ARTE 2024

      Szanowni Państwo,


      w imieniu Dyrektor Regionalnego Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze, Pani Izabeli Kumor-Pilarczyk, serdecznie zapraszamy uczniów i nauczycieli do udziału w przeglądzie powiatowym dla powiatu gorzowskiego Lubuskiego Festiwalu Piosenki Programu Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży PRO ARTE 2024.

      EKSTRA! Laureaci i wyróżnieni w Finale wezmą udział w warsztatach tematycznych organizowanych przez RCAK, a najlepsi będą mieli okazję wystąpić na scenie Centrum Kreatywnej Kultury w Zielonej Górze i powalczyć o złoty bilet w loterii- LOTERIARTE podczas Lubuskiej Gali Talentów!
      BONUS! Laureaci finałów PRO ARTE od 2023 roku mają możliwość uzyskania dodatkowych punktów na świadectwie szkolnym, które mogą być uwzględnione w procesie rekrutacji do szkół średnich.

      TERMIN PRZEGLĄDU POWIATOWEGO: 8 kwietnia 2024 roku
      TERMIN ZGŁOSZEŃ: do 28 marca 2024 roku

  • Partnerzy

   • Gmina Bogdaniec
   • Gminna Biblioteka Publiczna w Bogdańcu
   • Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 w Gorzowie Wlkp.
   • early stage
    • Nagłówek

    • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

     Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. 

  • Biuletyn informacji publicznej
  • Librus Synergia
  • Godziny dzwonków

   Sobota 20.07.2024
  • Kalendarz

    brak danych
  • Galeria zdjęć

    brak danych
  • Liczba wizyt

   liczba odwiedzin: 1057490