• Międzynarodowy Dzień Kropki w Przedszkolu

      „Kropko, kropko, kręć się, kręć,

      Do zabawy szybko pędź…”

      15 października obchodziliśmy w naszym Przedszkolu Międzynarodowy Dzień Kropki.

      Dzień Kropki jest przede wszystkim świętem talentów, pasji, wiary w siebie i własne możliwości, przyjaźni, a także kreatywności i twórczości.

      Wspaniałym wstępem do tego dnia jest historia Vashti, która nie wierzyła, że potrafi malować. Nauczycielka zainspirowała ją do namalowania kropki. Kolejnego dnia w szkole dziewczynka zobaczyła swoją kropkę oprawioną w ramkę i powieszoną w gabinecie nauczycielki. Nauczycielka dostrzegła talent dziewczynki, uwierzyła w nią i doceniła ją. Dzięki temu Vashti uwierzyła we własne możliwości i zaczęła tworzyć piękne obrazy. Wystarczył „mały-wielki” gest, który sprawił, że zadziały się cuda…

     • Informacja dla rodziców

      Pomoc materialna o charakterze socjalnym dla uczniów.

      Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Bogdańcu informuje o zbliżającym się terminie składania wniosków o przyznanie pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów w formie stypendium szkolnego na rok szkolny 2023/2024. Wniosek można pobrać w sekretariacie szkoły.

     • ZEBRANIE Z RODZICAMI

      12 września 2023r.

      Dyrekcja Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Bogdańcu zaprasza na pierwsze zebranie w roku szkolnym 2023/2024 rodziców dzieci szkoły podstawowej, które odbędzie się w dniu 12.09.2023r. /wtorek/ według następującego porządku:

      17.00 – Zebranie ogólne z Dyrekcją Zespołu Szkolno – Przedszkolnego

     • Początek roku przedszkolnego

      Szanowni Państwo,

      Początek roku przedszkolnego niedługo!

      Zapraszamy maluszki już 4 września.

      Przedszkolne czynne jest od godziny 6:45 do 16:15.

      Dzieci przyprowadzamy do godziny 8:00.

      KILKA INFORMACJI DLA 3-LATKÓW (GRUPA LISKI):

      Maluszki w przedszkolu potrzebować będą:

      - wygodne kapcie, łatwe do samodzielnego założenia.

     • UWAGA! WOLNE MIEJSCA

      W dniach 17 lipca - 27 lipca organizowana jest półkolonia w szkole z wyjazdami do Gorzowa i okolicznych miejscowości - cały czas trwają zapisy i są jeszcze wolne miejsca.

      Zapewniamy fachową kadrę i ciekawe zajęcia sportowo - artystyczne. Informacje w sekretariacie szkoły

      - 95 7510041.

     • „Zamień kwiaty na marzenia”

      Dyrekcja, nauczyciele, rodzice i uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bogdańcu wzięli udział na zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w akcji „Zamień kwiaty na marzenia, której organizatorem jest Fundacja Mam Marzenie. Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność dostarczają chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwalają choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wnoszą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

     • INFORMACJA

      Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

      Informujemy, że zaświadczenia o wyniku egzaminu ósmoklasisty będą wydawane 6 lipca 2023r. w godz. 9-11.

     • Jak nie czytam, jak czytam

      W minioną środę, 7.06. uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w kolejnej odsłonie ogólnopolskiej akcji czytelniczej pt. "Jak nie czytam, jak czytam". Jej głównym celem jest propagowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz sprawienie, by książka nie kojarzyła się wyłącznie z obowiązkową lekturą, lecz także z czymś przyjemnym.

     • Lekcja przyrody

      W poniedziałek klasy 1 poznały owady i zwierzęta, które możemy spotkać na łące. Udaliśmy się na spacer w poszukiwaniach. Dowiedzieliśmy się gdzie można znaleźć ślimaczka, gdzie pszczołę oraz gdzie chowa się dżdżownica.

      Uwielbiamy poznawać tajemnice przyrody oraz oglądać zwierzęta i owady w naturalnym środowisku!

     • Dzień Rodziny w Przedszkolu

      26 maja w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Rodziny. Wszystkich zebranych – rodziców i dzieci powitała Pani Dyrektor Małgorzata Reks.

      Pierwszą grupą, która miała okazję zaprezentować przygotowany przez siebie taniec, był zespół Mini Twist.

      Kolejna grupa, która wystąpiła to grupa Liski. Liski zaprezentowały wierszyk dla rodziców i taniec do piosenki pod tytułem „Taniec dla mamy i taty”, a także „Trala lala dla rodziców” – taniec ze słonecznikami.

     • DZIEŃ DZIECKA w Szkole Podstawowej

      W czwartek świętowaliśmy Dzień Dziecka aktywnie i zdrowo! Zaraz po pierwszej lekcji wybraliśmy się do Nadleśnictwa na plac zabaw gdzie uczniowie klas młodszych spędzali miło czas przy ognisku. W tym czasie uczniowie klas IV-VIII wraz z nauczycielami wybrali się na pieszy rajd szlakiem w Rzerwacie Dębowa Góra. Po intensywnym wysiłku nastąpił zasłużony odpoczynek na placu zabaw przy Nadleśnictwie Bogdaniec oraz wyczekany posiłek w postaci własnoręcznie upieczonej kiełbaski.

     • Kangur Matematyczny - wyniki

      Uczeń klasy II - Marcel Szczudło i uczennica klasy VIB - Adela Dzitko zdobyli wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny w swoich kategoriach wiekowych. Serdecznie gratulujemy!

      Wyróżnienie w Kangurze to nie lada wyczyn! W naszej szkole do konkursu przystąpiło aż 35 uczniów!

      Wszystkich uczestników, którzy chcą poznać swój wynik prosimy o kontakt z nauczycielem matematyki.

     • Projekt LATAWIEC

      Cykl lekcji poświęcony omówieniu lektury pt "W pustyni i w puszczy" przeprowadzony w klasie 6b zakończył się projektem Latawiec. Uczniowie z niezwykłą starannością wykonali piękne, kolorowe latawce. Niektóre, budząc zachwyt, poszybowały wysoko.

      Teresa Krycka
      - nauczyciel języka polskiego

  • Partnerzy

   • Gmina Bogdaniec
   • Gminna Biblioteka Publiczna w Bogdańcu
   • Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 w Gorzowie Wlkp.
   • early stage
  • Biuletyn informacji publicznej
  • Librus Synergia
  • Godziny dzwonków

   Czwartek 07.12.2023
  • Galeria zdjęć

    brak danych
  • Liczba wizyt

   liczba odwiedzin: 921070