• Zawiadomienie

Zapraszamy rodziców na zebranie dzieci nowo przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2024/2025, które odbędzie się w dniu 03.07.2024 r. o godz. 16.00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym przy ul. Pocztowej 7 w Bogdańcu (Hol Przedszkola).
      • Konkurs realizowany jest w ramach Działań Prewencyjnych “Bezpieczne wakacje 2024”.

Organizatorem jest Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolski. Konkurs jest częścią akcji informacyjno - edukacyjnej “Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą”.

• Nagłówek

• Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Sobota 20.07.2024
    • Kalendarz