• Zawiadomienie



    Zapraszamy rodziców na zebranie dzieci nowo przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2024/2025, które odbędzie się w dniu 03.07.2024 r. o godz. 16.00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym przy ul. Pocztowej 7 w Bogdańcu (Hol Przedszkola).
   • Konkurs realizowany jest w ramach Działań Prewencyjnych “Bezpieczne wakacje 2024”.

    Organizatorem jest Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolski. Konkurs jest częścią akcji informacyjno - edukacyjnej “Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą”.
     • Grupa Jagódki sadzi wiosenne cebulki

      Wraz z nadejściem wiosny dzieci z grupy Jagódki sadziły cebulę. Przedszkolaki zapoznały się z jej wyglądem: budową, kolorem, kształtem, fakturą, zapachem oraz etapami jej sadzenia. Odpowiednio przygotowane dzieci, w niezbędne przedmioty zabrały się za pracę. Każde dziecko posadziło cebulki. Teraz codziennie będą o nie dbać, podlewając je i będą obserwować wzrostu szczypiorku. Dzieci nie mogą się doczekać, kiedy będą mogły zrobić kanapki z wyhodowanym przez siebie pysznym i zdrowym szczypiorkiem.

     • Witaj Wiosno!

      21 marca to kolejna wyjątkowa data w kalendarzu roku szkolnego. Uczniowie klas I-VIII pożegnali zimę i przywitali wiosnę. Czekali na ten dzień z niecierpliwością, bo wiedzą, że w naszej szkole Pierwszy Dzień Wiosny obchodzi się w niecodzienny sposób. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem, p.Anetą Lipińską zaplanowali dla nas wiele atrakcji.Byly tradycyjne marzanny, okrzyki zaklinające wiosnę, tańce, warsztaty plastyczne, quizy, gry dydaktyczne i mnóstwo zabawy. Jesteśmy pewni, że po takim powitaniu Pani Wiosna zostanie z nami na dłużej

     • Pierwszy dzień wiosny

      Uczniowie klas I-III przywitali wiosnę w Nadleśnictwie Bogdaniec. Hasło przewodnie brzmiało ,,Wiosna w lesie". Ścieżką edukacyjną poprowadziła nas p. Aldona- przedstawicielka Nadleśnictwa, która niezwykle ciekawie opowiadała o budzącej się do życia przyrodzie. Dzieci otrzymały lupy i z zaciekawieniem zaglądały we wszystkie zakamarki lasu. Były także kiełbaski z grilla i fantastyczna zabawa. Serdecznie dziękujemy Nadleśnictwa Bogdaniec za wspaniałe przyjęcie i ciekawe opowieści!

     • Podziękowania

      Drodzy uczniowie, szanowni rodzice, sympatycy i przyjaciele szkoły. Serdecznie wszystkim dziękujemy za udział w akcji Lidl dla Szkół.

      Wspólnie uzbieraliśmy 2751 kuponów talenciaków. Wymieniliśmy je na pomoce dydaktyczne, które zostaną wykorzystane podczas zajęć dydaktyczno – wyrównawczych oraz specjalistycznych. Zamówienie w pełni zostanie zrealizowane do 31.05.2023r. Natomiast, to co już otrzymaliśmy prezentujemy na zdjęciach.

     • TYDZIEŃ MATEMATYKI

      ​​​​​Tydzień matematyki to cykliczna impreza w kalendarzu uroczystości szkolnych. W tym roku, tak jak w latach poprzednich również bawliśmy się matematyką na całego!​​​​​​​

      W dniach 13-19 marca 2023r. obchodziliśmy w naszej szkole Tydzień matematyki. Jak zwykle uczniowie chętnie wzięli udział w zaproponowanych aktywnościach.

     • Zajęcia logopedyczne

      Grupowe zajęcia logopedyczne obejmują doskonalenie sprawności narządów artykulacyjnych, wdrażają do poprawnej wymowy, rozwijają słuch fonematyczny, kształtują prawidłowy tor oddechowy, rozwijają zasób słownictwa.

      Harmonogram zajęć:

      Poniedziałek 9⁰⁰-9³⁰,10³⁰-11³⁰

      Wtorek 13⁰⁰-15¹⁵

      Środa 9⁰⁰-9³⁰, 13⁰⁰-14³⁰

     • TYDZIEŃ MATEMATYKI

      Czym jest liczba Pi i dlaczego jest taka ważna? Kto ją zaśpiewał, a kto wyrecytował? Dlaczego nazywana jest Ludolfiną?

      Odpowiedzi znajdziesz w prezentacji. Sprawdź, który sławny naukowiec urodził się w tym samym dniu co ty lub znajdź swoją datę urodzenia w nieskończonym rozwinięciu dziesiętnym liczby Pi!

     • Konkurs DELTA "Orzeł Matematyczny"

      Zapraszamy chętnych uczniów do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie DELTY "Orzeł Matematyczny"

      Kolejna edycja konkursu "Orzeł Matematyczny" zbliża się wielkimi krokami. W poprzednich latach uczniowie naszej szkoły wielokrotnie zdobywali tytuł Laureata Ogólnopolskiego Konkursu "Orzeł Matematyczny". Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi zadaniami na stronie organizatora.

     • Grupa Liski buduje kosmiczną rakietę

      „Był raz piesek bardzo mały,

      Ale dzielny i wspaniały

      Piesek miał na imię Łajka

      I to nie jest żadna bajka

      Cały księżyc zwiedził sobie

      Gdy dorosnę, też to zrobię!”

      21 lutego zrealizowaliśmy zadanie z projektu „W tekturowym świecie, dobrze bawić się będziecie” i wspólnie stworzyliśmy rakietę z kartonu. Wspólnie z nami w zajęciach brały udział Leśne Skrzaty.

     • Walentynki w przedszkolu

      14 lutego w naszym przedszkolu maluszki wraz ze swoimi wychowawczyniami obchodziły Walentynki.

      Z okazji tego święta dzień wcześniej grupa Liski w ramach projektu „W tekturowym świecie dobrze bawić się będziecie” przygotowała walentynkową fotobudkę (zadanie „Fotobudka powstać może, karton nam w tym dopomoże”).

     • REKRUTACJA 2023/2024

      Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bogdańcu mgr Małgorzata Reks informuje o rozpoczęciu rekrutacji do Przedszkola nr 2 w Bogdańcu i klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Bogdańcu w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bogdańcu na rok szkolny 2023/2024, zgodnie z Zarządzeniem Wójta Gminy Bogdaniec z dnia 27 stycznia 2023r.

     • Przedszkolaki świętują Dzień Pizzy

      „Jest okrągła niczym koło,

      Z nią jest smacznie i wesoło.

      Pachnie warzyw całą gamą.

      Lubię ją zajadać z mamą”.

      9 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pizzy. Z tej okazji nasze maluchy przygotowały i upiekły wspaniałe i smakowite pizze! Kuchenne eksperymenty to jedna z ulubionych zabaw maluszków, przy tym niesamowite doświadczenie sensoryczne oddziałujące na niemal wszystkie zmysły!

     • Bal karnawałowy w przedszkolu

      „Już za chwilę bal się zacznie,
      Pędzi z miotłą czarownica,
      Biegnie kowboj z policjantem,
      Kim ja jestem? – tajemnica!”

      Bal karnawałowy to długo wyczekiwane przez wszystkie dzieci wydarzenie. Maluchy przekrzykują się między sobą: kto będzie księżniczką, kto piratem, policjantem, rycerzem strażakiem.

  • Partnerzy

   • Gmina Bogdaniec
   • Gminna Biblioteka Publiczna w Bogdańcu
   • Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 w Gorzowie Wlkp.
   • early stage
    • Nagłówek

    • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

     Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. 

  • Biuletyn informacji publicznej
  • Librus Synergia
  • Godziny dzwonków

   Sobota 20.07.2024
  • Kalendarz

    brak danych
  • Galeria zdjęć

    brak danych
  • Liczba wizyt

   liczba odwiedzin: 1057509