• Zawiadomienie    Zapraszamy rodziców na zebranie dzieci nowo przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2024/2025, które odbędzie się w dniu 03.07.2024 r. o godz. 16.00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym przy ul. Pocztowej 7 w Bogdańcu (Hol Przedszkola).
   • Konkurs realizowany jest w ramach Działań Prewencyjnych “Bezpieczne wakacje 2024”.

    Organizatorem jest Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolski. Konkurs jest częścią akcji informacyjno - edukacyjnej “Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą”.
     • Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

      Wiktoria Żubińska zdobyła 1 miejsce w województwie, w XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy”.

      Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi” organizowany jest od 2011 roku w ramach działań na rzecz zmniejszenia liczby wypadków przy pracy i chorób zawodowych rolników. Tegoroczna XIV edycja została objęta patronem honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Organizatorem Konkursu była Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, a współorganizatorami: Państwowa Inspekcja Pracy, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa oraz Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Partnerem strategicznym było AGRO Ubezpieczenia - Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych.

     • Szkolne Koło Teatralne w Racławiu i Krzyszczynce

      17 czerwca 2024r. Szkolne Koło Teatralne wystąpiło z przedstawieniem pt.”Brzydkie Kaczątko” w Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Racławiu oraz w Środowiskowym Domu Samopomocy w Krzyszczynce. Spotkania przebiegały w bardzo miłej atmosferze. Mali artyści zostali gorąco przywitani i nagrodzeni drobnymi upominkami za przepiękny występ. Po przedstawieniu uczniowie mieli możliwość skorzystania z sali sensorycznej. Te wspólnie spędzone chwile na długo zostaną w ich pamięci.

     • Piknik rodzinny

      W sobotę, 8 czerwca, dzięki wielkiemu zaangażowaniu dyrekcji, Rady Rodziców, nauczycieli, pracowników obsługi oraz lokalnej społeczności, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bogdańcu zamienił się w miejsce pełne radości i zabawy.

      Piknik rozpoczął się spektaklem "Brzydkie Kaczątko", występami wokalno-muzycznymi i tanecznymi uczniów, warsztatami zumby oraz pokazem iluzjonisty.

     • Liski i Biedronki w Zagrodzie u Michałów

      6 czerwca Liski i Biedronki wybrały się do Zagrody u Michałów w pobliskim Jeninku. Dzieci mogły zapoznać się ze zwierzętami gospodarskimi, jakimi są kozy. Maluchy zrobiły też własne serki w kształcie serca podczas warstatów. Dzieci karmiły zwierzęta mieszkające w gospodarstwie (kozy, kury i króliki). Było mnóstwo dobrej zabawy. Dziękujemy serdecznie za miłe i serdeczne przyjęcie.

     • Spotkanie z Kołem Łowieckim Jeleń

      W poniedziałek 3 czerwca naszych uczniów z klas 1-3 odwiedziła Pani Asia - członkini Koła Łowieckiego Jeleń z Bogdańca. Pani Asia bardzo ciekawie opowiadała o mieszkańcach lasu oraz o roli myśliwego. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali upominki ufundowane przez Koło Łowieckie Jeleń z Bogdańca. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i bardzo ciekawe opowieści 😀

     • Edukacja z wojskiem

      4 czerwca 2024 roku w naszej szkole odbyły się zajęcia z żołnierzami Wojska Polskiego ze 151 Batalionu Lekkiej Piechoty w Skwierzynie w ramach programu edukacyjno-obronnego pod nazwą „Edukacja z wojskiem”, ustanowionego komunikatem Ministra Edukacji z dnia 17.04.2024 roku. W zajęciach uczestniczyli uczniowie klasy 6. Celem programu było popularyzowanie wiedzy z obszaru zarządzania bezpieczeństwem, obrony cywilnej, cyberbezpieczeństwa, ratownictwa medycznego, systemu alarmowania, łączności oraz zachowań w sytuacjach kryzysowych. Uczniowie ćwiczyli ewakuację z miejsca zagrożenia, pierwszą pomoc przedmedyczną, poznawali sygnały alarmowe, zapoznali się z wyposażeniem żołnierza, przyswajali umiejętności radzenia sobie i przetrwania w trudnych sytuacjach, poznali sposoby bezpiecznego poruszania się w sieci oraz krytycznej analizy informacji dostępnych w internecie.

     • Sukces uczennicy - Marzeny Okulik

      28 maja o godzinie 13:00 w sali Domu Rzemiosła w Gorzowie Wielkopolskim, nastąpiło uroczyste zakończenie konkursu pt. ,,RZEMIOSŁO W NASZEJ MAŁEJ OJCZYŹNIE" dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych. Marzena Okulik, uczennica klasy VII b zdobyła III miejsce.

      Konkurs zorganizowany został przez Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Gorzowie Wielkopolskim. Celem konkursu było uświadomienie młodzieży szykującej się do wyboru zawodu, że jest w sferze gospodarczej spora i niezbędna grupa zawodów, nazywana zawodami rzemieślniczymi.

     • Warsztaty profilaktyczne w klasach III-VII

      W dniu 23.05.2024r. odbyły się warsztaty profilaktyczne w klasach III-VII. Realizatorzy z Centrum Działań Profilaktycznych w Wieliczce przeprowadzili następujące warsztaty:

      kl. III - Bezpieczeństwo dziecka w domu i w sieci/ cyberprzemoc,

      kl. IV - Nie bój się lęku (lek i depresja),

      kl. V i VI - Zagrożenia cywilizacyjne (media społecznościowe, uzależnienia od telefon, anonimowość w sieci - o relacjach nawiązywanych w sieci),

     • Piknik Wolontariusza z Kołem Wolontariusza OTWÓRZ OCZY

      23 maja na boisku szkolnym w Bogdańcu odbył się Piknik Wolontariusza.

      Głównym celem imprezy była promocja idei wolontariatu, ale przede wszystkim podziękowaniem za charytatywną działalność wolontariuszy ze szkolnego Klubu Wolontariusza „Otwórz oczy”. Atrakcje takie jak: dmuchany zamek, gry i zabawy sprawnościowe, malowanie twarzy, figury z balonów, poczęstunek, przyczyniły się do tego. że wszyscy bardzo dobrze się bawili. Gościliśmy przedstawicielki Fundacji ”Mam marzenie”, p. Iwonę Stankiewicz oraz p. Katarzynę Malinowską. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy pomagali w organizacji pikniku: dyrekcji, nauczycielom oraz obsłudze. Dziękuję również sponsorom:

     • Wycieczka Leśnych Skrzatów i Jeżyków do Owczogrodu

      21 maja grupa Jeżyki i Leśne Skrzaty wybrały się się na wycieczkę do Owczogrodu.
      Na miejscu czekało na nich mnóstwo atrakcji.
      Dzieci poznały różne rasy owiec, sposoby ich dojenia i strzyżenia. 🐏🐑
      Miały możliwość obejrzenia pokazu zaganiania owiec przez pracowitego psa rasy Border Colie. 🐕
      Następnie dzieci wzięły udział w poszukiwaniach złotej wełny w labiryncie z siana.
      Na miejscu odbyły się również zawody w strzyżeniu owiec, które przyniosły wiele radosnych emocji. 🥇🥈🥉
      Dzieci usłyszały mnóstwo ciekawych opowieści na temat życia owiec oraz wykonały prace plastyczne z wykorzystaniem prawdziwej owczej wełny.🐑
      Wszyscy wrócili do domu bardzo zadowoleni.

  • Partnerzy

   • Gmina Bogdaniec
   • Gminna Biblioteka Publiczna w Bogdańcu
   • Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 w Gorzowie Wlkp.
   • early stage
    • Nagłówek

    • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

     Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. 

  • Biuletyn informacji publicznej
  • Librus Synergia
  • Godziny dzwonków

   Sobota 20.07.2024
  • Kalendarz

    brak danych
  • Galeria zdjęć

    brak danych
  • Liczba wizyt

   liczba odwiedzin: 1057535