• Zawiadomienie    Zapraszamy rodziców na zebranie dzieci nowo przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2024/2025, które odbędzie się w dniu 03.07.2024 r. o godz. 16.00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym przy ul. Pocztowej 7 w Bogdańcu (Hol Przedszkola).
   • Konkurs realizowany jest w ramach Działań Prewencyjnych “Bezpieczne wakacje 2024”.

    Organizatorem jest Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolski. Konkurs jest częścią akcji informacyjno - edukacyjnej “Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą”.
     • Warsztaty sensoryczne klasy 2A

      8 lutego klasa 2A uczestniczyła w warsztatach sensorycznych. Zabawy i śmiechu było co niemiara. Najpierw malowaliśmy barwnikami na mleku, więc w naszych miseczkach powstały fascynujące tęczowe obrazy. Następnie tworzyliśmy kreatywne prace z makaronu, ryżu i nasion. Pani Justyna Forjasz i Ola Forjasz wprowadziły nas w świat sensorycznych doznań, gdyż nasze materiały miały różne kolory, kształty, a także zapach. Zobaczcie sami, jak cudowny czas spędziliśmy w szkole.

     • LUBUSKI KONKURS PLASTYCZNY PRO ARTE 2024

      ​​​​​​

      Zapraszamy do udziału w Lubuskim Konkursie Plastycznym organizowanym w ramach Programu Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży PRO ARTE. Temat prac na etapie powiatowym, wspólny dla każdej kategorii wiekowej, brzmi: „Barwy olimpijskie. Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą”.

      Konkurs skierowany jest do osób w wieku od 7 do 19 lat, z podziałem na 4 kategorie wiekowe:

     • Konkurs Lego MASTERPIECE

      26 stycznia 2024r. w Eisenhüttenstadt

      Konkurs First Lego League Masterpiece jest częścią międzynarodowej inicjatywy edukacyjnej prowadzonej przez Lego Education. W konkursie biorą udział uczniowie z całego świata, którzy muszą połączyć umiejętności inżynieryjne, twórcze myślenie i współpracę w zespole.

     • Pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej 25.01.2024r.

      Część I

      Pasowanie uczniów klasy pierwszej na czytelnika biblioteki szkolnej to bardzo ważne i wartościowe wydarzenie w kalendarzu uroczystości naszej szkoły. Czytanie książek ma wiele korzyści, które pomagają nam rozwijać się wszechstronnie. Przede wszystkim, czytanie rozwija naszą wyobraźnię i kreatywność. Podczas czytania dostajemy szansę przeniesienia się w inne światy, poznania nowych postaci i doświadczenia różnych sytuacji. To pomaga nam rozwinąć umiejętność twórczego myślenia i rozbudza nasze zainteresowania. Ponadto, czytanie wpływa na nasz rozwój intelektualny. W trakcie lektury poznajemy nowe słownictwo, uczy nas logicznego myślenia oraz rozwija nasze umiejętności komunikacyjne. Stajemy się bardziej czujni i zrozumiali wobec innych ludzi. Czytanie to także doskonała forma spędzania ciekawie czasu wolnego. Dobra książka może nas pochłonąć na wiele godzin i dostarczać niezapomnia

     • XIV GMINNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

      Tegoroczny, XIV Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek odbył się pod patronatem Starosty Powiatu Gorzowskiego 19.01.2024r.

      Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek z pewnością jest doskonałą okazją do uczczenia tradycji i przedłużenia świątecznego nastroju. Profesjonalne występy młodych uczestników dostarczyły pięknych i wzruszających momentów. Bardzo ciekawie brzmiały nowoczesne kolędy, które łączą tradycyjne melodie z nowoczesnymi aranżacjami. To świetny sposób na pokazanie, że kolędy mogą mieć różnorodne brzmienia, przyciągając uwagę zarówno starszych, jak i młodszych słuchaczy. Oczywiście, tradycyjne kolędy mają swoje niezastąpione miejsce w świątecznym repertuarze. Ich piękne słowa i melodyjne linie sprawiają, że każdy, kto je słucha, może poczuć magię i radość świąt Bożego Narodzenia. Gratuluję wszystkim uczestnikom Konkursu Kolęd i Pastorałek wspaniałych występów oraz niezapomnianych chwil

     • Tradycyjne spotkanie przy Gałązce Świerku

      W dniu 14.12.2023 r. odbyło się spotkanie Wigilijne "Gałązka świerku".

      W świąteczny klimat wprowadziły nas zajęcia realizowane w ramach projektu polsko-niemieckiego „Boże Narodzenie bez granic - poznajemy tradycje i obyczaje” dofinansowanego przez polsko-niemiecką wymianę PNWM ze środków unijnych Pro Europa Viadrina, Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w Bogdańcu oraz Gminę Bogdaniec i sołectwo Bogdaniec. Od rana młodzież naszej szkoły i zaproszeni goście z partnerskiej szkoły w Neutrebbin pracowali w grupach warsztatowych. Celem warsztatów było wzbogacanie informacji o tradycjach i obyczajach Bożego Narodzenia obu narodów, łamanie barier językowych, podniesienie świadomości kulturowej oraz nawiązanie nowych kontaktów wśród młodzieży polskiej i niemieckiej. Wieloletnią tradycją naszej szkoły jest popołudniowe spotkanie kilku pokoleń. Przy wigilijnym stole w Gminnej Bibliotece w Bogdańcu

     • Mikołajki w przedszkolu

      6 grudnia w naszym przedszkolu świętowaliśmy magiczne Mikołajki! Dzieci były pełne radości, otaczając się świątecznym klimatem. Mikołaj przyniósł uśmiechy na twarzach maluchów, a prezenty rozbłysły jak gwiazdy. Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w organizacji i naszym małym szkrabom za uczestnictwo w tej uroczej świątecznej chwili!

     • Andrzejki w przedszkolu

      Dziękujemy wszystkim za udział w naszej magicznej imprezie andrzejkowej!

      Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci,

      Dzięki Wam Andrzejki w naszym przedszkolu były niezapomniane! Razem stworzyliśmy wyjątkową atmosferę pełną uśmiechu i radości.

      Co działo się podczas imprezy?

      Wróżby, które rozbawiły maluchy do łez!

     • BRYGADA R.R. pana Rafała R.

      Interesowaliśmy się sportem, a szczególnie zespołową grą w piłkę od kiedy przekroczyliśmy progi pierwszej klasy. W listopadzie bieżącego roku nasza wychowawczyni, p.Jagoda, zabrała nas na mecz piłki ręcznej na ŻYWO, tzn.na rozgrywki Stali Gorzów na hali przy SP nr 20. Kibicowaliśmy Stali G., gdy grała z Żukowem, a także ze Stalą Mielec. Zafascynowała nas sprawność, szybkość, zwinność i współdziałanie zawodników w zespole.Piłka ich słuchała! Piłka była z nimi! Spośród tych fenomenalnych zawodników urzekł nas swoją grą i "lotami" z piłką pan Rafał Renicki (nr 32).Młody, niewysoki, szczupły pan R.R., starszy tylko o 12 lat od nas, robił z piłką CUDA. Unosił się lekko nad parkietem jakby miał skrzydła. Nasz artysta - malarz Mikołaj ("Miki") uwiecznił Go w swojej pracy plastycznej, a Hania i Oliwia wykonały rysunki w duchu drużyny. My, mali kibice gorzowskiej drużyny piłki ręcznej, jesteśmy

     • Tydzień Pozytywnych Emocji

      Relacja z Tygodnia Pozytywnych Emocji 15.11. – 22.11.2023r.

      Dzień Empatii

      W tym dniu uczniowie wraz z wychowawcami przygotowali piękne, kolorowe kartki dla uczestników Centrum Opiekuńczo – Mieszkalnego w Racławiu.

      Międzynarodowy Dzień Tolerancji

      Uczniowie byli zaznajamiani z Deklaracją o Tolerancji. Ponadto nie tylko w tym dniu, ale cyklicznie dzieci i młodzież uczą się o potrzebach różnych osób, np. z niepełnosprawnościami. W ramach projektu gminnego odbywały się zajęcia z psychologiem na temat Tolerancji.

  • Partnerzy

   • Gmina Bogdaniec
   • Gminna Biblioteka Publiczna w Bogdańcu
   • Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 w Gorzowie Wlkp.
   • early stage
    • Nagłówek

    • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

     Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. 

  • Biuletyn informacji publicznej
  • Librus Synergia
  • Godziny dzwonków

   Sobota 20.07.2024
  • Kalendarz

    brak danych
  • Galeria zdjęć

    brak danych
  • Liczba wizyt

   liczba odwiedzin: 1057439