• O nas

•

Grupa „Jeżyków”  to grupa 4-5- latków, składa się z 25 dzieci ( 15 chłopców i 10 dziewczynek),  ich wychowawcą jest pani Klaudia Sawicka.

W „Jeżykach” oprócz realizacji programu wychowania przedszkolnego, podstawy programowej realizowane są dodatkowo takie programy jak:

„Zdrowo jemy – nie chorujemy” – innowacja pedagogiczna, autorski program pani Klaudii Sawickiej polegający na promocji zdrowego odżywiania. Dzieci w ramach programu, co piątek wspólnie przygotowują w  zdrowe śniadania oraz owocowe koktajle.

„Cala Polska czyta dzieciom” – program opierający się na promocji czytelnictwa wśród dzieci oraz „Czytanie na drugie śniadanie” – gdzie zaproszeni goście czytają dzieciom literaturę dziecięcą.

„Jeżyki” promują sport – uwielbiają ćwiczyć, dlatego często wychodzą na plac przedszkolny, salę sensoryczną czy halę sportową. Mamy bardzo bogate zaplecze sportowe i chętnie z niego korzystamy.

W naszym przedszkolu mamy bardzo bogaty kalendarz uroczystości, a to przykłady kilku z nich:

- Dzień dyni,

- Dzień jeża,